Mágus rpg fórumon
Üdv itt nálunk!
Jó játékot!

Join the forum, it's quick and easy

Mágus rpg fórumon
Üdv itt nálunk!
Jó játékot!
Mágus rpg fórumon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Első kaland (Reia, Doran)-Krán

2 posters

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Első kaland (Reia, Doran)-Krán - Page 2 Empty Re: Első kaland (Reia, Doran)-Krán

Témanyitás  Reia Calldor Kedd Május 26, 2009 1:04 am

*Reia elszomorodik Doran szavait hallva, aztán észreveszi rajta a változást. Látja, hogy a férfi is élvezi mostmár. A lány ellazul, örül, hogy sikerrel jártak. Lábait Doran csítője köré fonja, körmeivel gyendéden karmolgatja a hátát, ahogy kezdi ő is egyre jobban élvezni. Úgy helyezkedik, hogy elérje a férfi száját. Minden eddiginél vadabbul csókolja.*
Reia Calldor
Reia Calldor

Hozzászólások száma : 67
Csatlakozás ideje : 2009. May. 23.

Vissza az elejére Go down

Első kaland (Reia, Doran)-Krán - Page 2 Empty Re: Első kaland (Reia, Doran)-Krán

Témanyitás  Admin Kedd Május 26, 2009 12:56 am

-Rendben, énis téged.. *Doran a lány fölé helyezkedik és megkísérli a behatolást. A sikerhez nem fér kétség, bentvan. Mozogni kezd, arcán azonban semmi sem látszik.. Próbálja így is és úgy is, de semmi.*
-Ha most azt mondom, hogy nem jó, akkor még folytatjuk, ugye? *Aztán hirtelen minden megváltozik, egyszercsak elkezdi élvezni. Másodpercről másodpercre jobb neki és ez kívül is és a tettein is látszik.*
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 106
Csatlakozás ideje : 2009. May. 23.

https://magusrpg.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Első kaland (Reia, Doran)-Krán - Page 2 Empty Re: Első kaland (Reia, Doran)-Krán

Témanyitás  Reia Calldor Kedd Május 26, 2009 12:50 am

*Reia felhúzza szemöldökét, kiölti a nyelvét Doranre, aztán folytatja, amit elkezdett, míg nem látja a férfi arcán, hogy igazán jó neki. Akkor feljebbcsúszik, belenéz a mélykék szemekbe, és molyosjogva suttogja:*
-Akkor még nem tudtam az átokról, és még ennél is tapasztalatlanabb voltam, ne feledd. Amúgy ha elmondtad volna, hogy így neked is jó, nem gondolkoztam volna rajta, megtegyem-e. Szeretlek Doran. *Megcsókolja a boszorkánymestert, kezét szőke-fekete tincsei közé fúrva húzza maga fölé.*
Reia Calldor
Reia Calldor

Hozzászólások száma : 67
Csatlakozás ideje : 2009. May. 23.

Vissza az elejére Go down

Első kaland (Reia, Doran)-Krán - Page 2 Empty Re: Első kaland (Reia, Doran)-Krán

Témanyitás  Admin Kedd Május 26, 2009 12:42 am

*Doran meglepődik, majd odaszól a lánynak.*
-Öh, Reia, ezt akartam mondani elsőnek amikor idefeküdtem,hogy ezt eddigis élveztem, ezutánis fogom. Ez az egy formája van az együttlétnek, amin nem fog az átok. Azért nem mondtam eddig, mert nem akartam, hogy mindig ezzel teljen el az este és emlékszem amikor először akartad olyan arcot vágtál, mint aki nem szivesen teszi, szóval ez nekem nagyonjó, de nem tudunk meg semmi újat..
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 106
Csatlakozás ideje : 2009. May. 23.

https://magusrpg.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Első kaland (Reia, Doran)-Krán - Page 2 Empty Re: Első kaland (Reia, Doran)-Krán

Témanyitás  Reia Calldor Kedd Május 26, 2009 12:37 am

-De türelmetlen valaki. Várj még egy kicsit. *Suttogja Reia, és ismét lejjebb siklik, végigcsókolva mellkasát, hasát. Végül megáll férfiasságánál, és gyengén megnyalja. Közben figyeli Doran arckifejezését. A szájába veszi, nyelvével játszik vele. Reméli, a boszorkánymester élvezi, amit csinál.*
Reia Calldor
Reia Calldor

Hozzászólások száma : 67
Csatlakozás ideje : 2009. May. 23.

Vissza az elejére Go down

Első kaland (Reia, Doran)-Krán - Page 2 Empty Re: Első kaland (Reia, Doran)-Krán

Témanyitás  Admin Kedd Május 26, 2009 12:32 am

*Doran felizgul. Hát ez eddig is ment volna, nem mutatott újdonságot a hölgy, dehát enélkül nem mennének semmire. Visszacsókol, majd mivel már ég a kíváncsiságtól Reia fülébe súgja:*
-Szerintem elkezdhetnénk... Vagy melegítselek még?
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 106
Csatlakozás ideje : 2009. May. 23.

https://magusrpg.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Első kaland (Reia, Doran)-Krán - Page 2 Empty Re: Első kaland (Reia, Doran)-Krán

Témanyitás  Reia Calldor Kedd Május 26, 2009 12:27 am

*Reia egy ideig élvezi amit Doran csinál, de aztán eszébe jut terve, és megállítja a férfit. A hátára fekteti, ujjaival combja belső oldalát simogatja, megcsókolja, és a nyakát puszilgatva halad egyre lejjebb. Néha gyengén, hogy ne fájjon, megharapja Dorant, nyelvével köldöke alatt köröz, majd visszatér a szájához, és szenvedélyesen, hosszan csókolja. Kezei feljebb kúsznak...*
Reia Calldor
Reia Calldor

Hozzászólások száma : 67
Csatlakozás ideje : 2009. May. 23.

Vissza az elejére Go down

Első kaland (Reia, Doran)-Krán - Page 2 Empty Re: Első kaland (Reia, Doran)-Krán

Témanyitás  Admin Kedd Május 26, 2009 12:20 am

*Doran nagyon bátortalanul odafekszik Reia mellé. *
-Tudod, áh, mindegy, nézzük meg mit alkottatok.. *Azzal elkezdi izgatni Reiát, úgy, ahogy eddig, csak más sorrendben, egy-egy részletre nagyobb hangsúlyt fektetve..*
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 106
Csatlakozás ideje : 2009. May. 23.

https://magusrpg.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Első kaland (Reia, Doran)-Krán - Page 2 Empty Re: Első kaland (Reia, Doran)-Krán

Témanyitás  Reia Calldor Kedd Május 26, 2009 12:12 am

*Reia hálásan integet a két távozó alak után. Visszatérve a fogadóbéli szobájukba Reia leveti csizmáját, és hasra fekszik az ágyon. Doran szavait hallva apró, kacér mosoly jelenik meg szája szélén.*
-Mi mindent megtettünk, úgy érzem, sikeresen. De ez nem derül ki, míg ide nem jössz mellém.
*Mutatóujjával hívogatja Dorant, hogy feküdjön az ágyra őis.*
Reia Calldor
Reia Calldor

Hozzászólások száma : 67
Csatlakozás ideje : 2009. May. 23.

Vissza az elejére Go down

Első kaland (Reia, Doran)-Krán - Page 2 Empty Re: Első kaland (Reia, Doran)-Krán

Témanyitás  Admin Hétf. Május 25, 2009 11:59 pm

*A tisztásra érve megállnak és elkészül a boszorkánykör. (Összegyűlt mana 193)
A varázslat nem tart sokáig, Doran nem érez semmit, majd amint végeztek a másik két boszorkány minden kérdés nélkül elköszön és rövidesen eltűnnek a bokrok közt. Doran és Reia visszaindulnak, majd a szobába érve a férfi szólal meg elsőnek:*
-Szerintem nem sikerült..
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 106
Csatlakozás ideje : 2009. May. 23.

https://magusrpg.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Első kaland (Reia, Doran)-Krán - Page 2 Empty Re: Első kaland (Reia, Doran)-Krán

Témanyitás  Reia Calldor Hétf. Május 25, 2009 11:47 pm

*Reia is meglepődik. Hát ezért volt neki gyanús a lány. Mikor kezet nyújt, viszonozza a gesztust, kedvesen műmosolyogva, de nem bízik a lányban teljesen, hiába Adena tanítványa. Mikor végigméri Dorant, Reia közelebb húzódik a férfihoz, és a kezét fogva indul tovább.*
Reia Calldor
Reia Calldor

Hozzászólások száma : 67
Csatlakozás ideje : 2009. May. 23.

Vissza az elejére Go down

Első kaland (Reia, Doran)-Krán - Page 2 Empty Re: Első kaland (Reia, Doran)-Krán

Témanyitás  Admin Hétf. Május 25, 2009 11:41 pm

*Doran is mosolyog.*
-Remélem sikerül.. *Majd viszonozza a csókot. Az eltelt félóra után nekiindulnak és nem is sokára odaérnek. Az erdő szélén vár Adena és a az énekes lány a fogadóból. Doran csodálkozik és odasúgja Reiának:*
-Elf lehet boszorkány?
*A lány mintha erre várt volna megszólal:*
-Üdv, a nevem már ismeritek, Adena elmondta, én vagyok a tanítványa. *Odasétál, kezet nyújt:*
-Te, gondolom Reia vagy.. *Mosolyog.*
-A fülem csalóka egyébként, félelf vagyok, nem teljes elf, így is nagyon sokat kellett bizonyítanom, hogy bevegyenek.. Ma este az én segítségemmel vesszük le Doranről az átkot. *Végigméri Dorant, majd visszaindul Adenához, aki int, hogy kövessék. 20percnyi séta után megérkeznek a tisztásra.*
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 106
Csatlakozás ideje : 2009. May. 23.

https://magusrpg.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Első kaland (Reia, Doran)-Krán - Page 2 Empty Re: Első kaland (Reia, Doran)-Krán

Témanyitás  Reia Calldor Hétf. Május 25, 2009 11:31 pm

*A lány követi Dorant a szobába. Kérdésére boldogan felel:*
-Hamarosan. Fél óra múlva indulhatunk is szerintem. A közeli kis erdőhöz megyünk, ott találkozunk Adenával és az új tanítványával.
~És ma éjszaka végre nem csak nekem lesz jó. *Mosolyodik el magában, tervezgeti az estét. Szeretné a lehető legjobbat adni Dorannek. Hisz ígyis annyit kapott már tőle. Megérdemli a viszonzást.*
-Szeretlek Doran. *Suttogja a férfihoz simulva, majd szenvedélyesen megcsókolja.*
Reia Calldor
Reia Calldor

Hozzászólások száma : 67
Csatlakozás ideje : 2009. May. 23.

Vissza az elejére Go down

Első kaland (Reia, Doran)-Krán - Page 2 Empty Re: Első kaland (Reia, Doran)-Krán

Témanyitás  Admin Hétf. Május 25, 2009 11:23 pm

*Doran enyhén meghajol és kezetcsókol.*
-Örülök, hogy találkoztunk! *Majd leülnek és enni kezdenek, Doran a combsimításra próbál nem reagálni, hosszú beszélgetés veszi kezdetét, melyben nem derül ki, hogy Doran boszorkánymester. Kicsivel később Adena elköszön, Doran pedig a szobába invitálja Reiát. Amint felérnek megkérdi:*
-Mit mondott, mikor és hol tudnátok elintézni?
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 106
Csatlakozás ideje : 2009. May. 23.

https://magusrpg.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Első kaland (Reia, Doran)-Krán - Page 2 Empty Re: Első kaland (Reia, Doran)-Krán

Témanyitás  Reia Calldor Hétf. Május 25, 2009 11:19 pm

-Ő itt Adena Wriss, tanítóm, és fogadott anyám. *Feleli Reia a nő helyett mosolyogva, és hellyel kínálja a boszorkányt. Ő is leül Doran mellé, és Adenához fordul.*
-Ő a megátkozott. Az átok mibenlétét hosszú lenne elmagyarázni, de a lényeg, hogy mihamarabb meg kéne törni. *Mosolyogva pillant Doranre, az asztal alatt észrevétlenül végigsimít a férfi combján.*
-Előtte viszont együnk, hogy legyen energiánk. Jóétvágyat. *Lassan kanalazni kezdi a levest. Néha meg-megszólal, hogy társalgást kezdeményezzen.*
Reia Calldor
Reia Calldor

Hozzászólások száma : 67
Csatlakozás ideje : 2009. May. 23.

Vissza az elejére Go down

Első kaland (Reia, Doran)-Krán - Page 2 Empty Re: Első kaland (Reia, Doran)-Krán

Témanyitás  Admin Hétf. Május 25, 2009 11:12 pm

-Rendben van Reia! *Mégy egy nagy mosoly és már arrafelé is mennek. Doran annyit üzen vissza pszin, hogy már lent is vagyok.. Ahogy a lányok leérnek Doran már lent ül és falatozik, mellette 2 tányér gőzölgő leves. Ahogy belépnek az ajtón feláll, majd odasétál és bemutatkozik.*
-Doran Bjorn vagyok, ön pedig..?
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 106
Csatlakozás ideje : 2009. May. 23.

https://magusrpg.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Első kaland (Reia, Doran)-Krán - Page 2 Empty Re: Első kaland (Reia, Doran)-Krán

Témanyitás  Reia Calldor Hétf. Május 25, 2009 11:03 pm

-Persze. A fogadóban jó lesz? Meghívlak. *Mosolyog egykori tanítójára, és rögtön abba az irányba indul. Közben Dorannel beszél psziben.*
~Szerelmem. Találkoztam a tanítómmal. Még ma este megtörjük az átkot. Gyere le a fogadóba, épp vacsorázni készülünk Adenával. *Megvárja még, hogy a férfi válaszol-e, aztán bontja a kapcsolatot, és a barna hajú boszorkánnyal beszélgetve folytatja útját.*
Reia Calldor
Reia Calldor

Hozzászólások száma : 67
Csatlakozás ideje : 2009. May. 23.

Vissza az elejére Go down

Első kaland (Reia, Doran)-Krán - Page 2 Empty Re: Első kaland (Reia, Doran)-Krán

Témanyitás  Admin Hétf. Május 25, 2009 10:56 pm

*Adena összeráncolja szemöldökét.*
-Tudhattam volna, hogy magadtól nem jössz haza. Na de ha bármiben a fogadott lányom segítségére lehetek, akkor megteszem. Azt mondtad 3szor olyan erős, mint te? Hümm.. *Gondolkodni kezd, majd felderül az arca.*
-Nem tudom milyen átok lehet ez, de ma este megoldjuk, szólok egy új diákomnak, Ryxinek. Olyan ő, mint te voltál, gyorsan tanul, de csak azt, ami érdekli és nagyon makacs. Gyere el a szomszédos kis erdőhöz, ott találkozunk, majd elmegyünk a Vizes-tisztásra és ott megcsináljuk. Na, de ezt majd akkor. Feltarthatlak egy vacsora erejéig, vagy nagyon sietsz a dolgodra? *Mosolyog és elindul lassan.*
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 106
Csatlakozás ideje : 2009. May. 23.

https://magusrpg.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Első kaland (Reia, Doran)-Krán - Page 2 Empty Re: Első kaland (Reia, Doran)-Krán

Témanyitás  Reia Calldor Hétf. Május 25, 2009 10:51 pm

*Reia szintén szélesen mosolyogva öleli meg a nőt. Aztán hátrébb húzódik, és vidám hangon szól hozzá.*
-Hiányoztál Adena. Majd' öt éve, hogy utoljára erre jártam. *Itt felsóhajt, és komolyabb arccal folytatja.*
-Igazából segítségre lenne szükségem. Egy boszorkánykörre, egy átok megtöréséhez. Minimum háromszor olyan erős, mint amit én képes lennék feloldani. *Néz szomorkásan maga elé.*
-Azt reméltem, te talán tudsz majd segíteni. *Fejezi be mondandóját, és reménykedve várja a választ.*
Reia Calldor
Reia Calldor

Hozzászólások száma : 67
Csatlakozás ideje : 2009. May. 23.

Vissza az elejére Go down

Első kaland (Reia, Doran)-Krán - Page 2 Empty Re: Első kaland (Reia, Doran)-Krán

Témanyitás  Admin Hétf. Május 25, 2009 10:38 pm

*Reia sétája közben ahogy pszin próbálkozik valaki megfogja a vállát. Ahogy megfordul látja, hogy volt tanítónője az, Adena. A nő mosolyogva öleli meg.*
-Szia kedves! Örülök, hogy látlak. Mi járatban errefelé?
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 106
Csatlakozás ideje : 2009. May. 23.

https://magusrpg.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Első kaland (Reia, Doran)-Krán - Page 2 Empty Re: Első kaland (Reia, Doran)-Krán

Témanyitás  Reia Calldor Hétf. Május 25, 2009 10:34 pm

Reia az ágyhoz sétál, Doran fölé hajol, és megcsókolja. Sokáig nézi szerelme arcát, aztán apró puszit ad a homlokára, és törölközőjét felkapva a fürdőszobába vonul. Visszatérve felölti szokásos fűzőjét, és rövidnadrágját, és ismét a férfihoz lép. Leül mellé az ágy szélére, és az arcát simogatja.*
-Pihenj csak. Nemsoká jövök. *mondja, majd megcsókolja, és kisétál a szobából az ajtóból még visszamosolyogva Doranre.
Kisétál a fogadóból, és elindul a falu főtere felé, figyelve a szembejövő embereket, hátha felfedez köztük valaki ismerőst.
Közben psziben keresi fel tanítóját.*
~Adena! Hallasz?
Reia Calldor
Reia Calldor

Hozzászólások száma : 67
Csatlakozás ideje : 2009. May. 23.

Vissza az elejére Go down

Első kaland (Reia, Doran)-Krán - Page 2 Empty Re: Első kaland (Reia, Doran)-Krán

Témanyitás  Admin Hétf. Május 25, 2009 10:01 pm

*Persze a férfi követi alányt és ezúttal az erszényéhez nyúl..*
-Azt hiszem ezt most én fizetem.. Mennyilesz?
*A bibircsókos nő számolgat, ad egy kulcsot és mondja az összeget: 2ezüst. Doran azonnal kifizeti neki, majd elveszi a kulcsot és visszasétál a csomagokhoz. Felveszi azokat, átadja Reiának a kulcsot és elindulnak a folyosón megkeresni a szobájukat. Nem is sokára meglesz. Benyitva egy lakájos szoba nyílik meg: franciaágy, képek a falon, fürdőszoba (ez akkor derül ki amint benyitnak), szekrény, tükör.*
-Azt hiszem jó helyen járunk.. *Ezzel a férfi lepakol és elterül az ágyon.*
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 106
Csatlakozás ideje : 2009. May. 23.

https://magusrpg.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Első kaland (Reia, Doran)-Krán - Page 2 Empty Re: Első kaland (Reia, Doran)-Krán

Témanyitás  Reia Calldor Hétf. Május 25, 2009 9:52 pm

~Egy elf errefelé? Valyon mi dolga lehet Kránnak ezen a részén? *kérdezi magában Reia, majd miután megitta a sötét ismét a pulthoz megy.
-Egy kétszemélyes szobát kérnék, vacsorával és reggelivel egy éjszakára, valamint két lónak ellátást. *mondja a bibircsókos nőnek halványan mosolyogva.*
- És lenne még két whiskey.
*Ezzel ismét nekidől a pultnak, és figyelmesebben végignézi a fogadó vendégeit.*
Reia Calldor
Reia Calldor

Hozzászólások száma : 67
Csatlakozás ideje : 2009. May. 23.

Vissza az elejére Go down

Első kaland (Reia, Doran)-Krán - Page 2 Empty Re: Első kaland (Reia, Doran)-Krán

Témanyitás  Admin Hétf. Május 25, 2009 9:43 pm

*Doran is egy sört kér, majd amint leültek ő is hallgatja a dalt, kis elf nyelvtudása lévén fordítja Reiának:*
-"Áteveztek a nagy vizen, odáig, hol a nap lemegy, majd nagy szél támadt s hősnek nyomaveszett mindörökre.. "
*Itt a dalnak vége és a lány felkel, ekkor megvillannak elf fülei.*
-Ez mindent megmagyaráz..
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 106
Csatlakozás ideje : 2009. May. 23.

https://magusrpg.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Első kaland (Reia, Doran)-Krán - Page 2 Empty Re: Első kaland (Reia, Doran)-Krán

Témanyitás  Reia Calldor Hétf. Május 25, 2009 9:40 pm

*Reia Dorannel tart a pulthoz. Közben a falusiakat szemléli egykedvűen.*
-Szép napot! *köszön a fogadósnőnek, aztán nekidől a pultnak, rendel egy sört, és megkérdezi Dorant, mit kér. Miután mindketten megkapták, amit kértek, Reia kifizeti, és leül az egyik szabad asztalhoz. A zenélő lányt figyeli. Ritkán hallani elf dalt errefelé. Kicsit gyanús neki, de nem teszi szóvá. Halkan iszogatja sörét.*
Reia Calldor
Reia Calldor

Hozzászólások száma : 67
Csatlakozás ideje : 2009. May. 23.

Vissza az elejére Go down

Első kaland (Reia, Doran)-Krán - Page 2 Empty Re: Első kaland (Reia, Doran)-Krán

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.